Get Adobe Flash player

Havajské esence

 

UPOZORNĚNÍ- V SOUČASNÉ DOBĚ HAVAJSKÉ ESENCE NEPRODÁVÁMHavaj je v posledním období často skloňované slovo, v různých souvislostech
. Ve spojitosti s filosofií Huna, s pradávnou technikou léčení Hooponopono a v neposlední řadě i s oblíbenými květovými a drahokamovýmiesencemi z ostrova Kauai. Jejich energie zasahuje hluboko do našeho fyzického, mentálního i duchovního těla. Mají schopnost v nás transformovat negativní emoce, měnit zastaralé a nefungující vzorce chování a myšlení. A přinášet hlubokou a opravdovou vášeň a radost do každého dne i každého okamžiku.

Působení esencí: působení a rychlost účinku závisí na typu člověka. Senzitivní jedinci pocítí energetické změny už během několika sekund, u ostatních se účinek projevuje ne jednotlivých rovinách (fyzické, emocionální, mentální, duchovní) postupně.


Užívají se: 2- 3 kapky, ráno a večer, těsně před usnutím.
Tradičně se esence užívají kapáním pod jazyk. Tak dochází k jejich rychlejší absorpci v těle a připomíná nám to starodávné léčení rostlinami, kdy se z nich sbírala a užívala rosa.
Esence se mohou namíchat do oblíbeného nápoje - bylinkového čaje, minerálky, džusu...nebo připravit si z nich užívací lahvičku, tak jako z Bachových esencí. Ale můžou se i namíchat Bachovy a Havajské esence spolu, do mixovací lahvičky.
Esence působí, i když si je potíráme na kůži. Obzvlášť vhodná místa jsou čelo, rty, zápěstí, chodidla a dlaně. Druhy Havajských esencí:

1. Esence lásky -

Pomáhá otevírat potenciál lásky k sobě samému, k okolnímu světu, vnímat lásku v každém přítomném okamžiku. Otevírá srdeční čakru, přináší lásku, harmonii a radost do každého dne. Zbavuje všech starých energií a strachů, které nám brání otevřít se lásce.

Afirmace k esenci:

"Zbavuji se všech starých energií, které mě udržovali ve strachu z láskyplného otevření srdce sobě i druhým".


2. Mužská výkonnost -

Kombinace květů z mučenky a banánovníku vyrovnává mužskou sexualitu. V případě přebytku snižuje, v případě nedostatku posiluje sexuální touhu. Vyvažuje a omlazuje mužskou sexuální energii, snižuje strach ze selhání.

Afirmace k esenci:

"Zbavuji se všech nevyvážeností v mé sexuální energii. Otevírám se jejímu oživení a zvýšení mé sexuální výkonnosti."


3. Uvolnění ženské sexuální energie -

Obsahuje kombinaci květů ibišku a lehua (uctívaný strom v havajských písních a popěvcích), které pomáhají ženám zbavit se nízkého sebevědomí, zablokované sexuální energie, otevřít se vyvážené a radostné sexualitě a tak vnést i větší spontánnost do života.

Afirmace k esenci :

"Zbavuji se svého nízkého sebevědomí a zablokované sexuální energie. Otevírám se vyvážené a radostné sexualitě."


4. Inspirace -

Havajská esence Inspirace je kombinací květových esencí a drahokamových esencí.

Obsahuje: květové esence lotus a bougainvillea a drahokamové esence rubín a azurit.

Tato kombinace pomáhá otevřít se vyšší inspiraci, vnímat ji a zahrnout do každodenního života. Otevřením se vyšší inspiraci můžeme ve svém životě naplno uplatnit vlastní potenciál a možnosti.

Afirmace k této esenci :

"Odkládám staré, omezující vzorce a otevírám se vyšší inspiraci, abych mohl plně vyjádřit svůj potenciál. Za tuto inspiraci děkuji."


5. Vztahy -

Esence je kombinací květových a drahokamových esencí.

Obsahuje: květové esence - Bazalka, Geranium, Papaja a drahokamové esence - Kuprit a Chryzokol, Smaragd, Zelený smithsonit.

Tato kombinace pomáhá řešit všechny problémy a bloky související s minulými nebo současnými vztahy. Pomáhá s důvěrou otevřít se novým vztahům, vyléčit zranění a bolesti ze vztahů předešlých...(myslí se nejen pratnerské vztahy). Pomáhá v sobě najít i odpověď na otázky typu : Proč přitahuji do svého života pořád stejné modely vztahů?

Afirmace k esenci :

"Zbavuji se strachů a nedůvěry pocházející z minulých vztahů a otevírám se soucítění a porozumění pro všechny kolem."


6. Čistění negativity -

Kombinace několika výjimečných a silně očistných květů pomáhá zbavit se negativních myšlenek, přemýšlení v negativních obrazech a očekáváních... Pomáhá také léčit krutosti a spojení s temnými energiemi a to v jakémkoliv životě, minulém, současném i v přítomném okamžiku... Hodně léčivá a osvobozující esence... Zbavuje pocitu negativity i z okolí ve kterém se člověk nachází, pociťuje ji, ale nemá dostatek síly a energie s touto negativitou zacházet, zbavit se ji... Z času na čas zřejmě každý z nás "padne do negativních myšlenek a přemýšlení"... Právě v těchto chvílích je tato esence skvělým pomocníkem navrátit se opět k pozitivním obrazům a myšlenkám...

Květové esence : africký tulipánový strom (velmi silná energie této květiny pomáhá očistit negativitu ale i pocit lží a nečistoty v jakékoliv formě a podobě), glory bush (zbavuje následků tíživé negativity z minulosti), hila hila (úžasná havajská květina otevírající srdce lásce).

Afirmace k této esenci :

"Zbavuji se všech následků mého dřívějšího spojení se s temnými silami a astrálními bytostmi. Vzdávám se nenávistného smýšlení o jiných a veškerého lpění na pozemské moci. za své osvobození děkuji". 

Náš tip: tuto esenci můžete namíchat i do rozprašovače a čistit s ní prostor...


7. Naladšní na Vyšší Já -

Kombinace květů a drahokamů pomáhá propojit se se sebou samým, se svou vnitřní intuicí, naslouchat jí a důvěřovat. Díky této blahodárné kombinaci zažijete vnitřní důvěru, svůj vnitřní hlas a jasnost, které Vás povedou k spokojenosti, klidu a rovnováze.

Duchovní esence, pracující na spirituální rovině. Vhodná při meditaci, pří duchovní práci a sebepoznání...

Obsahuje: květové esence - kanavalie, limetka, paka lana (květ s vysoce léčivou energií otevírající srdce lásce a vnitřnímu vedení) a drahokamové esence - diamant (vysoce duchovní a čistící esence, aktivuje korunní čakru a pomáhá spojit s božským světlem), optický kalcit.

Afirmace k esenci:

"Zbavuji se všech omezení a nalaďuji své vědomí na trvalé spojení s mým vyšším Já."


8. Lemurian Mist -

Modrá lahvička s rozprašovačem, kombinace kadidla, jasmínu a vody ze santalového dřeva, energetizované havajskou posvátnou vodou a drahokamovými esencemi : celestýn, čaroid, larimar a rubín.

Výsledkem této kombinace je jemný, aromatický a zvlhčující osvěžovač pleti, těla i prostoru.

Navzdory svému složení nezanechává na pokožce ani oblečení žádné mastné stopy. Neobsahuje alkohol.

Použití : všude, kde potřebujete změnit vibrace svých emocí či nemocí.

Vhodný na osvěžení pleti, při únavě ale i skvělý osvěžovač prostoru.

 

Vřele ho doporučujeme jako základní lahvičku domácí duchovní lékárničky.
Všechny Havajské esence můžete koupit u mě v obchodě, nebo zde přes e-shop.