Get Adobe Flash player

Léčitelské rady, zamyšlení

 

23.4.2020

Ano náš život můj i váš, je plný různých situací a příběhů. Hledejte co vám dělá radost a tím si přitahujte do svého života lásku a štěstí. Nemusí to být zrovna nové auto :-) , stačí drobnost třeba kytka pro radost očí i duše. Nebo procházka plná slunce a třeba jen solo bez ostatních lidiček, dýchejte a vnímejte...Vnímejte ty barvy,chutě i vůní...ano jsme a budeme součástí přírody. 

 

 

 

 


zk

 

Do této sekce budu vkládat různé rady, které Vám můžou pomoci v každodenním životě a které jsem i sama používala, či používám pro zlepšení svého života, doplnění energie, ochranu i očistu, atd.

Dnes jsem si znova uvědomila, jak je nutná práce na sobě, převzít zodpovědnost za svůj život a směřovat i přes všechny překážky k tomu, co opravdu chceme. Nikdo za nás neudělá žádné rozhodnutí...postavit se a směřovat kam chci jsme se už naučili tak dávno :-)A ještě pár perliček pro vás, možná že vám něco "docvakne" stejně jak jsem to měla i já u těchto filmů :-)

DOPORUČUJI TYTO FILMY:

1. Celestýnské proroctví - krásný film vás zavede do nádherné krajiny Peru a nejen o zamyšlení o energii, ale i o všem ostatním....víře, moci, sounáležitosti....pokud se uvolníte, ucítíte při sledování filmu úžasnou energii jako já.

2. Náš domov - nádherně zpracovaný film o tom, jak žijeme a co bude když zemřeme i o všem ostatním okolo...

3. Atlas mraků - pro mě úžasný zážitek a spojení mých úvah o minulých životech. Tak jak to ve svých regresních zážitcích vidím i jak to cítím, že to je.

4. Lásky čas - ten mě fakt dostal...téma lásky, smrti a cestování v čase.