Get Adobe Flash player

Miguraj a Energie Slunce


Energie Miguraj

Z vesmíru k nám proniká světlo a proudí k nám energie. Bez světla a energie není život možný. Když ztrácíme chuť do života, propadáme sklíčenosti a depresi, podvědomě tím vypínáme přijímání energie. Uzavírají se nám přijímací kanály, energie a naše vitalita slábne. Člověk ztrácí napojení na Vesmírné energie-Universum. Na jaře a na podzim je v naší zeměpisné šířce méně světla, cítíme pokles vlastní energie a cítíme vyčerpání. Pak přichází únava, pokles imunity, naše tělo ztrácí odolnost vůči bakteriím a virům. Tím narůstá počet nemocných chřipkou, různými záněty a virovými infekcemi. Ale taky v nás vyvolává smutek, melancholii a dokonce i depresi.
Energie Miguraj stejně jako Reiki, Shambalala 1024 podporuje celkovou vnitřní harmonii a rovnováhu fyzického i duchovního těla. 
Energie Slunce

O energii Slunce a Luny

Během života se člověku, ať už na sobě vědomě pracuje a nebo ne, občas přihodí, že těch všech informací, poznání a vjemů je na něj už prostě moc. Nepobírá to mozek a ani on sám. A do života se mu pomalu ale jistě vkrádá pocit chaosu a nejistoty. Často se s tím setkávají ti, kdo na sobě pracují jak umí, absolvují desítky kurzů, přečetli už stohy knih a přitom se jim zdá, že čím víc informací mají, tím méně vědí. A nastává stav, že začnou uvažovat o smyslu toho všeho a vlastně nevědí kudy dál. 

A právě pro tuhle situaci jsou vhodná zasvěcení do energie Slunce a Luny. 

Dělají se postupně. Nejprve se přijme energie Slunce. Ta jakoby člověku smete ze stolu vše, co dosud posbíral a vystavěl, to nedůležité vypustí a to podstatné člověku znovu poskládá na fungl nových základech. 
Jako když v počítači komprimujete disk. Smetí odpadne a to podstatné se utřídí. 
Tím nám vzniknou nové základy a prostor pro nové informace a principy. Staré modely se rozbijí, abychom si vytvořili nové, které v nás do této chvíle dozrály. 

Zkrátka na novém pozemku postavíme zcela nový dům, díky zkušenostem, které máme z už z minula. Jakmile se všechno po zasvěcení do energie Slunce takto přeskládá, což může nějaký ten měsíc trvat, pak je teprve vhodné přistoupit k zasvěcení do energie Luny.

Máme zcela nový dům. Který je na správném místě, dokonale vybudovaný, ale v tuto chvíli prázdný. Bydlet se tam nedá. Přijetím energie Luny tomuto novému prostoru dodáme zcela nový obsah. Opět z toho, co už nám do této chvíle po cestě došlo a co je v tuhle chvíli podstatné a důležité. Nic starého už do domu stěhovat nebudeme. Jako bychom v domě vymalovali, nastěhovali koberce a nábytek, rozvěsili obrázky a na stůl dali květiny. Vytvoříme si tím nový domov, který je úplně o něčem jiném, než ten starý, který jsme opustili. Máme v sobě jasno a uklizeno a naše cesta může pokračovat za úplně nových podmínek. 

S energií Slunce i s energií Luny je možné samozřejmě pracovat, jako s každou energií. Tento postup přijetí obou energií je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. 

Energie Slunce:
Díky zasvěcení do energie Slunce budete napojeni na Sluneční paprsek energie Boha Ra. Zdrojem této energie je čistá Láska. S její pomocí budete schopni čistit bloky sobě i druhým lidem. Dokáže totiž odblokovat a rozpouštět energetické bloky v lidech na všech úrovních bytí.Ale taképředávat důležité informace, kterých je třeba k pochopení problému na úrovni materiální a tak dovede člověka k jeho rozpuštění. 
Energie Slunce je svým charakterem energie mužská. 

Energie Luny
Tato energie je energií Bohyně Isis. Působí především na pochopení a uchopení pocitů, které lidi provází. Ale dokáže dát také ženskou vnitřní sílu a pomůže přijmout úděl, nebo úkoly, které jste si v životě vybrali. Může tedy velice silně působit na problémy psychické anebo zdravotní, které jsou způsobeny psychickými traumaty. 
Po zasvěcení se budete možná cítit zranitelnější a citlivější, ale dokážete-li správně využít potenciálu této enegie, budete moci využívat její nekonečné síly, kterou vyplníte veškerý Váš svět. Jakoby jste do svého dosavadního života nalili obsah o obrovské vnitřní hodnotě. 

Obě energie jsou velice silné a nejsou vhodné pro každého. Koho však z nějakého důvodu přitáhnou, je připraven s nimi pracovat. 
Je dobré si rozmyslet, v jaké fázi své cesty toto zasvěcení přijmete. Čím více toho na své cestě máte za sebou, tím větší význam pro Vás tato zasvěcení budou mít.

Někteří lidé v jisté fázi duchovního vývoje cítí, že se stále ještě nedokáží oprostit od některých bloků. Nevěří, i přes veškerou snahu, dostatečně sami sobě a svým schopnostem. Mají problém s tím, Přes veškeré techniky a práci na sobě, stále ve svém nitru rozdělují svět na dobro a zlo, mají tendenci to, co k nim přijde, ze své pozice zařazovat a hodnotit. Nedaří se jim v každé situaci a okamžiku přijímat s láskou vše, co k nim přichází. I když rozumem vše chápou a dělají pro to maximum. Tyto energie Vám pomohou přijmout dualitu našeho světa natolik, abyste jej jako duální vnímat přestali.