Get Adobe Flash player

Shamballa 1024

 

 

     Historie Shambally 1024

Shamballa 1024 je léčebný systém, který je na naší planetě od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 různých léčebných symbolů. Jsou rozděleny do 4 výukových stupňů po 256 symbolech a 4 stupeň je mistrovským stupněm. Někteří léčitelé, kteří mají zvláštní úkol, mohou získat dalších 512 zvířecích symbolů. Shamballu 1024 můžeme považovat za další krok v reiki, protože reiki je součástí symbolů Shambally 1024. A proto je i léčení se Shamballou 1024 silnější a používá se i na většinu nemocí a i ty, které reiki léčit nejdou.


 

     Jak léčí Shamballa 1024

Shamballa 1024 je jako homeopatie. Při léčení se nejdřív srovná všechno v hlavě, pak se léčí ty nejdůležitější orgány uvnitř těla „zevnitř ven“. Pak se budete léčit „od shora dolů“ a až nakonec „v opačném pořadí“, než jste ty nemoci měli. Když jste měli naposledy angínu, tak by se vám mohla vrátit, krátce pobýt a pak odejít navždy. Pokud ji ale budete léčit antibiotiky je možné, že se vám za nějaký čas znova objeví.


 

     Co se dá léčit se Shamballou 1024

Se Shamballou 1024 se dá léčit většina nemocí, ale i alergie, rakovina, závislosti, AIDS, otrava těžkými kovy, regenerace u 100% poškozených orgánů, atd.Nemůžeme s ní léčit nemoci v pokročilém či konečném stádiu, ale můžeme aspoň pacientovi zmírnit bolest a utrpení. Ale záleží jen a jen na pacientovi, na jeho vědomých myšlenkách, na tom co zůstává v jeho podvědomí a co chce jeho duše, zda chce být vyléčen a nebo ne.


 

Jak se léčí se Shamballou 1024

Léčení provádím u mne v kanceláři, mezi "čtyřma očima". Klient sedí na židli a má zavřené oči. Zavření očí je pro něj důležité, neboť se může během léčebného sezení lépe soustředit na vnitřní procesy a vjemy. Léčí se tzv. mininaladěními, přitom se používá čtyř pozic na hlavě (bez doteku). Symboly se přenáší telepaticky a jen ty které klient potřebuje k léčení.